طراحی سایت با گروه طراحی وب سایت ایروسایت

طراحی سایت یا Web Design، به معنای تلاش برای ایجاد یک پایگاه اینترنتی جهت ارائه خدمات، فروش محصول و یا اطلاع رسانی میباشد. طراحی وب سایت یک پروسه است که از لایه‌ سازی صفحات وب، تولید محتوا، طراحی گرافیکی و رعایت اصول سئو تشکیل شده است. در واقع اگر شما می‌خواهید یک وب سایت قدرتمند ایجاد کنید که بتوانید با استفاده از آن خدمات، محصول یا هر چیز دیگری را به صفحه اول گوگل بیاورید تا در معرض دید همه باشد، باید تمام اصول فنی و ظاهری طراحی یک وب سایت را رعایت کنید. هدف از طراحی سایت بسیار مهم است، اگر در حال انتخاب متخصص برای طراحی وب سایتتان هستید اشخاصی را انتخاب کنید که در زمینه کاری شما پیشتر سایت طراحی کرده باشند و هدف از طراحی سایت شما را به دقت بررسی کرده و ضمن مشاوره با شما هدف از طراحی سایت را به درستی درک کرده باشند.

طراحی سایت

مراحل طراحی سایت

 • 1

  نیازسنجی و برنامه ریزی ساخت سایت

 • 2

  تحقیق و بررسی محتوا

 • 3

  طراحی پیش طرح wireframe

طراحی سایت
تحویل و آموزش

 • 4

  طراحی قالب اصلی سایت

 • 5

  کدنویسی سایت

 • 6

  تست و بازنگری

شرکت طراحی وب سایت ایروسایت

طراحی سایت امروزه پیشرفت شایانی در زمینه کسب و کارهای مختلف داشته است بطوری که از هر کسب و کاری حداقل تعداد زیادی نمونه در اینترنت موجود میباشد. برخی افراد بر این باوراند که خدمات طراحی سایت تنها به کد نویسی و طراحی ظاهری ختم میشود، اما باید بگوییم که این باور اشتباه است و زمانی که یک تیم طراحی سایت پروژه ای را آغاز میکند، تا تحویل آن مراحل تخصصی را پشت سر میگذارد تا بتواند رضایت مشتری را جلب کند. اولین و مهم ترین راه در طراحی سایت تعیین هدف و شناخت کامل پروژه میباشد. در واقع تیم کارشناسان و برنامه‌ نویسان یک شرکت طراحی سایت برای اینکه بتوانند مراحل طراحی سایت را برای یک مشتری شروع کنند ابتدا باید هدف مشتری از داشتن یک وب سایت به خوبی بشناسند و سپس با نوع وب سایتی که مشتری مدنظر دارد به خوبی آشنا شوند تا دقیقا بدانند که در مراحل بعدی باید از چه متدهایی برای پروژه طراحی سایت استفاده کنند. برای مثال متدهایی که در پروژه طراحی سایت شرکتی مورد استفاده قرار می‌گیرد با متدهایی که در پروژه طراحی سایت اختصاصی استفاده می‌شود کاملا متفاوت است علاوه‌ بر این هر وب سایتی متناسب با نوعی که دارد از امکانات و مشخصه ها و حتی قیمت مختلفی برخوردار است که فرآیند کدنویسی در هر وب سایت را از هم متمایز می‌کند.

انواع وب سایت‌ها

 • سایت های شرکتی
 • سایت های خبری
 • سایت های فروشگاهی یا تجاری
 • سایتهای اداری یا سازمانی
 • سایتهای آموزشی
طراحی سایت

قیمت طراحی سایت در ایروسایت

قیمت طراحی سایت بسته به نوع انتخابی وب سایت و خدمات مورد نظر شما میتواند تفاوت زیادی داشته باشد اما شما قبل از در نظر گرفتن هزینه طراحی سایت باید به نکات مهمی توجه داشته باشید که یکی از مهم ترین آنها کیفیت وب سایت شما در دنیای کسب و کار است. همچنین دومین نکته این است که یک سایت حرفه ای و اختصاصی ارزان نخواهد بود زیرا تمام برنامه نویسان یک مجموعه با تلاش و خلاقیت خود برای طراحی سایت شما ایده سازی می‌کنند و از آخرین تکنولوژی روز دنیا از آن استفاده می‌کنند. قیمت طراحی سایت برای هر پروژه می‌تواند به عوامل زیادی مانند تجربه رابط کاربری،‌ بررسی تجربه کاربری، رعایت استانداردهای کدنویسی و بهینه بودن سایت بستگی داشته باشد.

عوامل موثر بر تعیین قیمت طراحی سایت

قیمت طراحی سایت یکی از عوامل مهمی است که افراد قبل از طراحی سایت آن را در نظر میگیرند. همانطور که اشاره کردیم قیمت طراحی سایت به عوامل زیادی بستگی دارد که بنا بر نوع سایت شما میتواند متفاوت باشد که در ادامه این عوامل را بررسی خواهیم کرد:

 • استفاده از قالب های اختصاصی برای وب سایت معمولا هزینه بیشتری دارد و همچنین زمان بیشتری را برای انجام دادن لازم دارد. اما استفاده از این قالب ها باعث میشود که یک سایت منحصربه فرد داشته باشید که مشابه آن وجود نداشته باشد. بعلاوه اینکه طراحی سایت با قالب اختصاصی دارای شکل ظاهری چشمگیرتری خواهد بود و کاربران بیشتری را به خود جلب میکند.

 • استفاده از قالب هایی آماده مانند وردپرس هزینه کمتری در طراحی سایت دارد که امروزه بسیاری از شرکت ها یا سازمان ها با استفاده از این روش اقدام به طراحی وب سایت با هزینه پایین تری میکند.

 • هزینه های هاست و دامین نیز نقشی در هزینه کلی طراحی وب سایت دارند و هرکدام با توجه به خدماتی که در اختیار مشتری قرار میدهند، هزینه متفاوتی دارند.

 • پشتیبانی قوی و گسترده نیز می تواند دلیل اصلی تفاوت هزینه طراحی سایت در شرکت های مختلف باشد. شرکت هایی وجود دارند که با قیمت های پایین تر خدمات طراحی سایت را برای شما انجام می دهند ولی پس از طراحی هیچ پشتیبانی از آنها دریافت نمی‌کنید.

 • تک زبانه و چند زبانه بودن سایت نیز در قیمت آن موثر خواهد بود. زیرا سایت های چندزبانه دارای صفحاتی جدید و متفاوت می باشند.

 • سئو و بالا آمدن وب سایت در گوگل با یک کلمه کلیدی خاص نیز یکی از ضروریات می باشد که دارای هزینه های جداگانه است.

شرکت طراحی سایت

شرکت طراحی سایت به شرکتی گفته میشود که با استفاده از اصول رعایت شده برای کسب و کارهای مختلف اقدام به طراحی سایت می‌کند. یک شرکت طراحی سایت حرفه ای می تواند خدمات طراحی سایت با موضوعات مختلف برای انواع سازمان یا شرکت‌های دیگر را ارائه ‌دهد و باید در تمام زمینه‌های تجاری آماده ارائه خدمات باشد زیرا همانطور که می‌دانید طراحی سایت اولین مرحله ورود به تجارت آنلاین است.

فاکتورهای مهم برای انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت

میزان رضایت مشتری
اگر می‌توانید با جستجوی اینترنت سایر نمونه کارها و نظرات کاربران در شبکه‌های اجتماعی را آنالیز کنید. سعی کنید با مشتریان شرکت طراح سایت تماس بگیرید و نظر آنها را درباره شرکت مورد طراحی سایت بپرسید.
امکان طراحی فروشگاه های اینترنتی با استفاده از روش خلاقانه
هنگامیکه بین دو یا چند مجموعه حق انتخاب دارید میتوانید تصمیم گیری خود را براساس نمونه کارهای موفق و حوزه های تخصصی هرکدام از آنها انجام دهید. مهمترین معیار ما برای انتخاب یک شرکت طراحی سایت نمونه کارهای پیشین آن شرکت است.
زبان برنامه نویسی و سیستم مدیریت محتوا
در حال حاضر دو شیوه پیاده سازی وب سایت رایج است. استفاده از سیستم های مدیریت وب سایت open sources مانند وردپرس و جوملا و یا استفاده از پنل مدیریت اختصاصی برنامه نویسی شده. هر یک از روش های ذکر شده معایب و مزایای خود را دارد که مشتریان با توجه به بودجه مورد نظر و اهدافی که برای سایت در نظر دارند میتوانند هر کدام از این دو روش را انتخاب کنند.
سابقه کار
شرکت های طراحی سایتی که از سابقه کار کمتری برخوردار هستند، تجربه کمتری در حوزه طراحی سایت، بهینه سازی وب سایت، پشتیبانی و تحویل پروژه به مشتری دارند. از این‌رو شاید نتوانند به خوبی رضایت شما را به عنوان یک مشتری جلب کنند. از طرفی شرکت های نوپا از نمونه کارهای کمتری نسبت به شرکت های طراحی سایت کهنه کار برخوردار هستند. در حالی که شرکت های طراحی سایت با سابقه کار بالا هم از تجربه بیشتری برخوردار هستند و هم اینکه نمونه کارهای متعددی دارند بنابراین می‌توانید با اطمینان خاطر پروسه طراحی سایت خود را به آن‌ها بسپارید.